Kiralama

2S Makina
You are here:

Kiralama

Asma İskele ve Hareketli Platformlar  inşaat sektörüne ivme azandıran pratik güvenlikli ve ekonomik dış cephe erişim makinalarıdır.

Dış cephe Platformları; Dış cephe giydirme,yalıtım,sıva,boya gibi işlemler için kullanım alanı daha geniş ve güvenlik düzeyi yüksek ürünlerdir.

2S MAKİNA tasarım,imalat,satış,kiralama ve servis hizmetinin tamamını kendi bünyesindeki kadrolarla yapmaktadır. Sorunlu gibi görülen binalarda tasarım değişiklikleri ile makina kullanımları sorun olmaktaktan çıkmaktadır.

Aktif servis ağımızla müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. çimento fabrikaları,petrol işletmeleri ve bir çok alanda asma iskele kiralama yapılmaktadır. son dönemde artan malzeme fiyatları kullanıcı müşterilerimizi asma iskele ve cephe platformu kiralama yoluna yönlendirmiştir. Sunmuş olduğumuz servis hizmeti kullanıcıların işlerini aksatmadan zamanında bitirmesine yardımcı olmaktadır.

Artan malzeme fiyatları firmaları Asma İskele  ve Cephe Platformu kiralama yoluna yönlendirmektedir.

KİRALIK ASMA İSKELE , KİRALIK CEPHE PLATFORMU için bina yüksekliği, kullanma amacı ve süre kriterlerini belirleyerek aşağıdaki numalardan  fiyat alabilirsiniz.

+90 5074605898 , +90 5446695983 numaralarını arayın size acil çözüm sunalım.