Firma Profili

2S Makina
You are here:

2S Makina

2S MAKİNA DIŞ CEPHE PLATFORM VE ASILI ERİŞİM SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ 

Dış cephe temizlik asansörleri, asma iskeleler, dış cephe personel ve yük asansörleri üreten ve geliştiren, aynı zamanda özel projelere çözümler sunup hayata geçiren dinamik bir firmayız.

 

ASMA İSKELE VE DIŞ CEPHE ASANSÖRLERİNDE NEDEN 2S MAKİNA ÜRÜNLERİ TERCİH EDİLMEKTEDİR?

İş alanını sadece dış cephe asansör, platform ve asma iskele sistemleri olarak belirlemiş 2S Makina, tüm enerjisini bu alana harcamaktadır. Yurt dışında 2S Platforms markasıyla uluslararası arenada kendini kabul ettiren firma, ARGE ve imalat kalitesini her geçen gün yenilemektedir. Müşteri ilişkilerine çok önem vermekle birlikte, pozitif diyaloglarla müşterilerinin gönlünü kazanmaktadır. Uluslararası standartlara uygun kaliteli ve kullanışlı üretimler gerçekleştirmektedir. Bu sebeple asma iskele ve diğer ürünlerde tercih sebebi olmaktadır.

2S Makina; dış cephe temizlik sistemleri, bina bakım makineleri, elektrikli asma iskele, makaslı yükselticiler, yük ve personel asansörleri, özel üretim platformlar üretim, satış, montaj ve servis hizmetleri vermektedir.

2S Makina, standart makinelerin yanı sıra, müşterin talepleri doğrultusunda, özel proje ve makineler de üretmektedir.

2S Makina, ürettiği tüm makine ve yedek parçalarını, ham madde aşamasından teslim anına kadar sıkı test ve kontrollerden geçirmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Tüm makine ve yedek parçalar analiz programlarına dayanarak üretilmekte ve büyük bir titizlikle üretimin her aşamasında düzenli kalite kontrolü yapılmaktadır.

2S Makina; dinamik, genç ve uzman teknik kadrosu, sürekli kendisini geliştiren yapısı, kapasiteli makine parkuru ile hizmet vermektedir.

Gelişen sanayinin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir makine üretimini hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini ve insan güvenliğini esas edinerek üretimine hızla devam etmektedir.

Firmamızın İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Adana, Kahramanmaraş başta olmak üzere Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Türkmenistan, Azerbaycan, İran, Irak, Kıbrıs, Gürcistan başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde ticaret ve servis ağı bulunmaktadır.

Neden biz

ÇÖZÜM ODAKLI HIZLI ÜRETİM

Yüksek teknolojili tüm ekipmanları, müşterilerimizin ihtiyacına uygun, çözüm odaklı bir anlayışla üretiyor; hızlı ve pratik bir şekilde teslimatlarını sağlıyoruz.

7/24 TEKNİK DESTEK HİZMETİ

2S Makine ve Mühendislik olarak 7/24 teknik destek hizmetiyle tüm işlerimizin arkasında duruyor ve müşterilerimizi satış sonrasında da yalnız bırakmıyoruz.

AVRUPA STANDARTLARINDA GÜVENLİK

Tüm üretim aşamalarımızda Avrupa standartlarında güvenlik sertifikalarına uygun şekilde hareket ediyor, iş sağlığı ve iş güvenliğini her şeyden çok önemsiyoruz.

10 YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ

Ekonomik ve kaliteli ürünlerle, isteğe özel tasarladığımız tüm ürünlerimize erişilebilir ve uygun fiyatlı yedek parça imkânı ile tam 10 yıl yedek parça garantisi veriyoruz.